Kamagra Jel Nasıl Kullanılır?

Kamagra Jel Kullanımı 

Kamagra Jel ağız bölgesi ile emilerek kullanımı gerçekleştirilir. Eğer tablet yutmanız da sorun yaşıyorsanız kamagra jel tam size göre..  Kamagra jel kullanımı genellikle bir içecek türüne  karışım hazırlayarak veya ağızda emilerek rahatça kamagra jel kullanımı gerçekleştirilir.

Kamagra Jel Kullanımı  için en ideal zaman; cinsel ilişki yaşamadan 30 ile 60 dakika öncedir. Bu süre öncesinde kamagra jel kullanmanız en ideal etkiyi almanıza neden olacaktır. Ayrıca; ürünü mutlaka günde en fazla 1 (bir) kere kullanınız. Aksi halde, ciddi oranda sorunlar yaşayabilirsiniz.

Dikkat etmeniz gerekir ki; ancak belirtilen dozda günde bir kere kullanmalısınız. Fazla doz kullanmanız ya da fazla şekilde kullanmanız zarar verebilir. En yakın sağlık hattından destek alınız.

Kamagra jel faydalı olduğu bilinen birçok bitkisel maddeden formüle edilmiştir. Kamagra jel : Hem bayan hemde erkeğin kullana bildiği bu ürün ağız yolu ile emilerek bir paket tüketilmelidir.  

Kamagra jel tamamen DOĞAL ve BİTKİSEL olan ürünümüz erkekler ve bayanlar için cinsel güce yardımcı bitkisel bir üründür. 

Kamagra Jel başka ilaçlar ile birlikte alınabilir mi?

Aldığınız diğer bütün ilaçları doktorunuza söylemeniz gerekmektedir. kamagra jel bazı ilaçlarla, özellikle angina pektoris tedavisi amacıyla kullanılan ilaçlar ile etkileşebilir. Kamagra Jel ile birlikte başka ilaçları kullanmadan önce doktorunuza danışın. AIDS (HIV) gibi durumların tedavisi için, özel bir ilaç, proteaz inhibitörleri kullanıyorsanız, doktorunuza bildiriniz. kamagra jel, nitratların veya amil nitrit gibi nitrik oksit vericisi olan ilaçların etkilerinin ciddi biçimde artmasına neden olabilir. Bu ilaçlar sıklıkla angina pektoris (veya "göğüs ağrısı") tedavisinde kullanılan ilaçlardır. Bu ilaçları kullanıyorsanız Kamagra Jel ALMAYINIZ.

Kamagra Jel nasıl alınmalıdır?

Doktorunuz hangi kamagra jel dozunun sizin için en uygun doz olduğuna karar verecektir. Doktorunuzun size söylediğinden fazla sayıda almamalısınız. kamagra jel cinsel aktiviteden yaklaşık bir saat önce alınmalıdır. Jeli bir miktar suyla birlikte yutunuz.kamagra jel ancak cinsel yoldan uyarıldığınızda sertleşmeye yardımcı olacaktır. Cinsel olarak uyarılmadığınızda kamagra jel sertleşmeye yol açmayacaktır. Kamagra Jel 'nın etki göstermesi için gereken zaman kişiden kişiye değişmekle birlikte,bu süre normalde yarım saat ile bir saat arasındadır. Ağır bir yemek yediyseniz kamagra jel daha geç etki gösterebilir.Fazla miktarda alkol alınması, sertleşme yeteneğini geçici olarak azaltabilir. Sertleşme yeteneğinin azalmaması için, cinsel aktiviteden önce alkol tüketmeyiniz.kamagra jel sertleşme sağlamaya yardımcı olmazsa ya da sertleşme cinsel ilişkiyi tamamlamaya yetecek kadar uzun sürmezse doktorunuza bildiriniz.kamagra jelgünde bir defadan fazla kullanılmamalıdır.

Kamagra Jel ' den Fazla Kullanırsanız ne olur?

Kamagra Jel 100 mg'ın üzerindeki dozlar ilacın etkinliğini artırmamaktadır. Ancak, yüksek dozlarda alındığında, ilacın istenmeyen etkileri ve bunların şiddeti artabilir.Doktorunuzun size söylediğinden fazla sayıda almamalısınız.Size söylenenden daha fazla sayıda alırsanız doktorunuza haber veriniz.

Kamagra Yan Etkileri Nedir ? Kamagra Jel her hangi bir istenmeyen etkiye neden olur mu?

Kamagra Jel 100 mgtavsiye edilen dozlarda ve kullanım şartlarında bazı istenmeyen etkilere neden olabilir. Bu etkiler normalde hafif veya orta derecelidir.En sık görülen istenmeyen etkiler başağrısı ve yüzde sıcak basmasıdır. En az bildirilen istenmeyen etkiler hazımsızlık, başdönmesi, burun tıkanıklığı ve görmeyle ilgili geçici etkilerdir (renkleri karıştırma, göz kamaşması veya bulanık görme).Kamagra Jel günde bir defadan fazla alınırsa adalelerde ağrı oluşabilir.Seyrek olarak, Kamagra Jel aldıktan sonra uzun süreli ve bazen ağrılı sertleşmeler bildirilmiştir. Dört saatten uzun süren bir sertleşmeyi derhal doktorunuza haber veriniz.İstenmeyen etkilerden herhangi biri sizde varsa ve rahatsızlık veriyorsa, etkiler şiddetli ise veya tedavinin kesilmesine rağmen devam ediyorsa durumu doktorunuza bildiriniz. Kamagra Jel 'nın bu broşürde yer almayan bir istenmeyen etkisini fark ettiyseniz lütfen doktorunuza veya eczacınıza söyleyiniz.

Kamagra Jel nasıl saklanmalıdır?

Kamagra Jel ' in kutusundaki son kullanma tarihi geçtikten sonra ilacı kullanmayınız.Kamagra Jel 30ºC nin altındaki oda sıcaklığında saklayınız.Kamagra Jel orijinal kutusunda tutunuz, nemden koruyunuz.kamagra jel'yı çocuklardan uzak tutunuz.

Kamagra Jel cinsel ilişkiden ne kadar zaman önce alınmalıdır?

Kamagra Jel cinsel ilişkiden bir saat önce alınmalıdır. İlacı aldıktan 30 dakika sonra etkisi başlar ve 4 saat kadar ereksiyonunuza yardımcı olur. Ereksiyon siz cinsel olarak uyarıldığınızda olacaktır. Yağlı yemekler (örneğin hamburger ve patates kızartması) Kamagra'nın etkisine başlamasını geciktirebilir.

Kamagra Jel Vücuttta Nasıl İşlev Yapar?

Kamagra Jel kasları gevşetir ve vücudun belirli bölgelerine kan akışını hızlandırır.

Kamagra Jel aşağıdaki durumlarla ilgili bir ilaçtır:

 1. Erkeklerde sertleşme fonksiyonu bozukluğu (iktidarsızlık)
 2. Kadınlarda cinsel aktivite isteğini attıırmaya yardımcı olur

Kamagra Jel burada yer almayan diğer tedavi edici amaçlar için de kullanılıyor olabilir.

Kamagra Jel Türkiye Resmi Satış Sitesi  , ORJINAL FATURALI Kamagra Jel RESMİ SATIŞ SİTESİ www.kamagrajel100mgtr.com

Kamagra Jel Hakkında Bilmem Gereken En Önemli Bilgiler Nelerdir? Kamagra Yan Etkileri Nedir ?

 1. Eğer göğüs ağrısı veya kalp problemleri için nitrat içeren bir ilaç kullanıyorsanız Kamagra Jel kullanmayınız. Bu [gliseril trinitrat (Nitrolingual Pump Spray, Deponit NT, Nitroderm, Nitronal, Perlinganit); izosorbid dinitrat (Cardioket, İsordil, İsomack); izosorbid mononitrat (İsorat, Monodur, Monoket, Monolong SR); pentaeritritol tetranitrat (Danitrin Forte)] gibi (benzer) ilaçları kapsar.
 2. Nitrat diğer başka ilaçların içinde de bulunabilir. Kamagra Jel, nitrat ilaçları ile birlikte alındığında kan basıncında ciddi düşüşlere sebep olabilir ve bu durum bayılma, felç veya kalp krizine yol açabilir. Cinsel aktivite sırasında baş dönmesi, sersemleme, mide bulanması veya ağrı, hissizlik veya göğüste, kollarda, boyunda veya çenede yanma sızlama hissederseniz cinsel aktiviteyi hemen durdurunuz ve acilen doktorunuzu arayınız. Kamagra Jel' in ciddi yan etkilerine maruz kalmış olabilirsiniz.
 3. Kamagra Jel'i günde bir kereden fazla kullanmayınız. Aldığınız dozlar arasında en az 24 saat olmasına dikkat ediniz.Eğer ereksiyon (penis sertleşmesi) ağrılı oluyorsa veya 4 saatten daha fazla sürüyorsa hemen doktorunuzu arayınız veya acil servisi arayarak destek isteyiniz. Penisin uzun süre ereksiyon halinde kalması penise zarar verebilir.
 4. Kamagra Jel gözün görme sinirlerine olan kan akışını azaltabilir ve bu da ani görme kaybına sebep olabilir. Bu durum Kamagra Jel kullanan çok az sayıda insanda görülmüştür.
 5. Bu kişilerin çoğu kalp hastalığı, diyabet (şeker hastalığı), yüksek kolesterol, yüksek kan basıncı veya daha önceden belirli göz problemleri olan ve sigara içen veya 50 yaşın üstünde olan kişilerdir. Görme kaybının gerçek sebebinin Kamagra Jel olup olmadığı belli değildir.
 6. Eğer ani görme kaybı yaşarsanız Kamagra Jel kullanmayı durdurunuz ve acil sağlık yardımı isteyiniz.
 7. Kamagra Jel'i kadınlarda kullanabilir.
 8. Kamagra Jel 18 yaşın altındakilerde kullanılmaz.

 

Kamagra Jel Kullanmaya Başlamadan Önce Sağlık Uzmanıma Bildirmem Gerekenler Nelerdir? Kamagra Jel Yan Etkileri Nedir ?

Eğer göğüs ağrısı veya kalp problemleri için nitrat içeren bir ilaç kullanıyorsanız Kamagra Jel kullanmayınız. Bu [gliseril trinitrat (Nitrolingual Pump Spray, Deponit NT, Nitroderm, Nitronal, Perlinganit); izosorbid dinitrat (Cardioket, İsordil, İsomack); izosorbid mononitrat (İsorat, Monodur, Monoket, Monolong SR); pentaeritritol tetranitrat (Danitrin Forte)] gibi (benzer) ilaçları kapsar. Nitrat diğer başka ilaçların içinde de bulunabilir. Kamagra Jel, nitrat ilaçları ile birlikte alındığında kan basıncında ciddi düşüşlere sebep olabilir ve bu durum bayılma, felç veya kalp krizine yol açabilir.

Kamagra Jel almadan önce, eğer herhangi bir ilaca alerjiniz varsa veya;

 1. Kalp hastalığı veya kalp ritim problemleri;
 2. Son 6 ay içinde yaşanmış kalp krizi, felç, veya kalp ritim düzensizlikleri öyküsü;
 3. Konjestif kalp yetmezliği;
 4. Yüksek veya düşük kan basıncı;
 5. Koroner arter (koroner atardamar) hastalığı;
 6. Karaciğer hastalığı;
 7. Böbrek hastalığı;
 8. Lösemi, orak hücre anemisi, multipl miyelom gibi kan hücresi düzensizlikleri;
 9. Hemofili (pıhtılaşma yeteneği bozukluğu) gibi kanama bozuklukları;
 10. Mide ülseri;
 11. Gece körlüğü (tavuk karası hastalığı);
 12. Peniste fiziksel deformasyon [Peyronie hastalığı gibi. (Ereksiyon durumunda peniste uzun süren şiddetli ağrı oluşması ve penisin çarpık durum göstermesi)] veya;
 13. Sağlık nedenleriyle cinsel ilişkiye girmemeniz gerektiğinin söylenmesi;

Yukarıda belirtilen durumlardan herhangi birine sahipseniz Kamagra Jel kullanmadan önce doktorunuza mutlaka danışınız.

Eğer bu durumlardan herhangi birine sahipseniz, Kamagra Jel'i kullanamayabilirsiniz ya da ilacınızı güvenli bir şekilde kullanabilmeniz için bazı doz ayarlamalarına veya spesifik testlere ihtiyaç duyabilirsiniz.

Kamagra Jel gözün görme sinirlerine olan kan akışını azaltabilir ve bu da ani görme kaybına sebep olabilir. Bu durum Kamagra Jel kullanan çok az sayıda insanda görülmüştür. Bu kişilerin çoğu kalp hastalığı, diyabet (şeker hastalığı), yüksek kolesterol, yüksek kan basıncı veya daha önceden belirli göz problemleri olan ve sigara içen veya 50 yaşın üstünde olan kişilerdir. Görme kaybının gerçek sebebinin Kamagra Jel olup olmadığı belli değildir.

Eğer ani görme kaybı yaşarsanız Kamagra Jel kullanmayı durdurunuz ve acil sağlık yardımı isteyiniz.